Міжнародний день студентського спорту у ЛФМК

20.09 студенти Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка в рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту провели ранкову гімнастику, конкурс на кращу фізкультпаузу. А як цікаво було на перервах змагатися на спортивних локаціях!
Детальніше

Заняття у лісопарку до Всеукраїнського олімпійського тижня

У коледжі  триває Всеукраїнський олімпійський  тиждень. Упродовж  тижня  студенти груп нового набору відпрацьовували туристичні навички під час занять у лісопарку. Здійснивши піший перехід до місця призначення,  студенти вчилися ставити намети, розпалювати багаття різними способами, дотримуючись техніки  безпеки, варити кашу. Викладачі фізичної культури,  захисту України проводили рухливі ігри, розбирання та збирання автомату,  вчили орієнтуватися на  місцевості. Особливу увагу приділили навичкам надання домедичної допомоги, зупинці кровотеч,  накладання турнікети, переведення  у стабільне положення. 
Детальніше

Всесвітній тиждень фізичної культури

Багато різноманітних заходів було проведено під час Всесвітнього тижня фізичної культури. Студенти 2 курсу познайомили першокурсників з підсумками параолімпіади. " Нам як майбутнім медикам, було цікаво послухати про людей з інвалідністю,  які здобули перемоги на параолімпійських іграх. Ми захоплюємося їх силою духа, їх прагненням до перемоги",- говорить студентка 1 курсу Юлія.
Детальніше

Похід 09-2021

9 вересня 2021 року традиційний похід у коледжі відбувся у рамках відзначення двох таких свят:  Всесвітього дня надання першої медичної допомоги та Дня фізичної культури і спорту в Україні, що проводяться щорічно в другу суботу вересня.
Детальніше

"Молодь обирає здоров’я" в онлайн форматі

     Сьогодні під час спортивного, креативного, цікавого заходу студенти 1 курсу коледжу доводили, що необхідність вести здоровий спосіб життя була актуальною, як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що це є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля...
Детальніше