ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

     ВІТАЄМО переможців ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: 1 місце – Москалено Софія (3 мБ), 2 місце – Гвоздак Вікторія (2мА), Чеботкевич Ю. (1мА), 3 місце ‒ Моісеєнко Софія (3 фА).
Детальніше

Свято "У РИТМІ ЖИТТЯ" з нагоди Міжнародного дня студента

     Свято "У ритмі життя" з нагоди Міжнародного дня студента відбулося у коледжі онлайн. Студентів вітали педагогічний колектив, дирекція, випускники різних років. Студентам коледжу притаманні оптимізм, енергійність, активність,  креативність, цілеспрямованість, самостійність...
Детальніше

Вітаємо усіх з Міжнародним Днем миру!

21 вересня 2021 р. студенти КЗ СОР "Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка" відзначили Міжнародний день миру конкурсом малюнків на асфальті "Ми - єдині, ми за мир", конкурсом плакатів "Україні мир". На інформаційних п'ятихвилинках "Голосую за мир" наголосили, що ООН закликає світ у "ювілейному" 2021 році зважувати на новий глобальний вклик людству: "Пандемія COVID-19...
Детальніше

Міжнародний день студентського спорту у ЛФМК

20.09 студенти Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка в рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту провели ранкову гімнастику, конкурс на кращу фізкультпаузу. А як цікаво було на перервах змагатися на спортивних локаціях!
Детальніше

День відкритих дверей

Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка гостинно відкрив двері для абітурієнтів  та їх батьків.Студенти, викладачі  підготували пізнавальні майстер-класи,  цікаву концертну програму, екскурсію по коледжу.
Почали роботу підготовчі курси  для  вступу у коледж. 
Ми запрошуємо учнів 9-11  класів та їх батьків відвідати коледж у будь який зручний для вас час. Ми познайомимо вас з умовами вступу та навчання, зареєструємо на підготовчі курси.
Детальніше