Електронна платформа "Мрія"

     Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.
https://mriya.social (офіційний сайт проєкту) 
https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками та надання завдань для блокування)
@stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
https://t.me/ukraine_avanger_bot
 (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації)
Детальніше

ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

     ВІТАЄМО переможців ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: 1 місце – Москалено Софія (3 мБ), 2 місце – Гвоздак Вікторія (2мА), Чеботкевич Ю. (1мА), 3 місце ‒ Моісеєнко Софія (3 фА).
Детальніше

Свято "У РИТМІ ЖИТТЯ" з нагоди Міжнародного дня студента

     Свято "У ритмі життя" з нагоди Міжнародного дня студента відбулося у коледжі онлайн. Студентів вітали педагогічний колектив, дирекція, випускники різних років. Студентам коледжу притаманні оптимізм, енергійність, активність,  креативність, цілеспрямованість, самостійність...
Детальніше

Вітаємо усіх з Міжнародним Днем миру!

21 вересня 2021 р. студенти КЗ СОР "Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка" відзначили Міжнародний день миру конкурсом малюнків на асфальті "Ми - єдині, ми за мир", конкурсом плакатів "Україні мир". На інформаційних п'ятихвилинках "Голосую за мир" наголосили, що ООН закликає світ у "ювілейному" 2021 році зважувати на новий глобальний вклик людству: "Пандемія COVID-19...
Детальніше