День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.
Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам'яті України
За посиланням http://ww2.uinp.gov.ua/ діє сайт Українського інституту національної пам’яті, присвячений Другій світовій війні. Він містить інформацію про ключові події, постаті, карти, інфографіку, фотогалерею, відеоролики й електронні видання про війну, підбірку фільмів «20 000 хвилин, які змінять ваше уявлення про Другу світову війну» та інші проєкти.
Детальніше

Протидія онлайн-шахрайствам

З метою протидії та попередження вчинення онлайн-шахрайств шляхом підвищення рівня обізнаності населення про шахрайські схеми інформуємо про:
  • П’ять речей, які ти можеш зробити, щоб захистити себе від шахраїв;
  • Дії, якщо з вами зв’язався працівник банку;
  • Шість ознак фітингового листа;
  • Дії, щоб не стати жервою шахрайства;
  • ...
Детальніше

Проєкт "Мрія"

     Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проектів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проекту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернат.
     Посилання на ресурси проекту «Мрія»:
https://mriya.social (офіційний сайт проекту);
https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
@stopdrugsbot (телеграм - бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а. також автоматизованої взаємодії з користувачами);
https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).
Детальніше

«Тисячолітній спадок Української Державності»

     Історія української державності – це не 30 років незалежності. І навіть не 100 років, як могло б здатися, якщо починати відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.
     Українській державності – понад 1000 років. У середньовічній Київській Русі вкорінені не тільки культурні, а й державні традиції українців. З того часу походять деякі вагомі атрибути нашої держави сьогодні:
  • знак тризуба, який став Державним гербом України,
  • назва нашої грошової одиниці,
  • прийняття християнства, яке стало найпоширенішим віросповіданням на українських землях, зумовило нашу включеність у європейську цивілізацію ще в Середні віки,
  • навіть назва «Україна» вперше згадується в Іпатіївському літописі в 1187 році,
  • врешті Київ – політичний і культурний центр Київської Русі – залишається політичним і культурним центром сучасної України. 
     І  щоб відчути свою приналежність до спадку Київської Русі, нам сьогодні не потрібно покидати меж ані своєї країни, ані її столиці

Детальніше