"Молодь обирає здоров’я" в онлайн форматі

Медики стверджують, що здоров'я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40% — соціальними й природними умовами життя, 10% становить спадковість. Геніальний лікар і філософ Давнього світу Гіпократ говорив, що яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби.
    Сьогодні під час спортивного, креативного, цікавого заходу студенти 1 курсу коледжу доводили, що необхідність вести здоровий спосіб життя була актуальною, як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що це є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.
     ВООЗ присвячує кожен щорічний Всесвітній день здоров'я різним темам. Нинішній рік оголошений Міжнародним роком медико-санітарних і соціальних працівників на знак поваги і вдячності працівникам медичної та соціальної сфер за їх наполегливу самовіддану працю в боротьбі з пандемією COVID-19. У цьому році ВООЗ проводить кампанію під гаслом «Захищати. Допомагати. Об'єднувати зусилля».
     Зважаючи на епідемічну ситуацію, саме сьогодні у коледжі захід "Молодь обирає здоров’я" відбувся в онлайн форматі. До Всесвітнього дня здоров'я студенти готували цікаві презентації про здоровий спосіб життя,  брали участь у спортивно-розважальній вікторині, провели руханку, виконали спортивні вправи, переглянули відеофільм про Covid-19,  як треба діяти коли ти захворів або хтось із родичів. Наголосили, що в умовах карантину треба об'єднувати свої зусилля, допомагати, захищати.
     Студенти Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка ще і ще раз висловлюють свою вдячність медичним працівникам, які сьогодні на першій лінії оборони з небезпечним вірусом. Бажаємо усім 36.6.