Ранкова зірка - 2018

Традиційно в училищі пройшов конкурс «Ранкова зірка» серед студентів першого курсу. Наші учасники змагалися в таких номінаціях: «Представлення групи», «Конкурсі на кращих ведучих», «Естрадна пісня», «Народна пісня», «Жанр хореографії», «Театральне мистецтво», «Оригінальний жанр». Змагаючись в тій чи іншій номінації команди займали призові місця. Та за висновками журі, за загальною кількістю балів місця розподілилися таким чином: ІІІ почесне місце посіла група 1В, ІІ місце – група 1Б, І місце отримала група 1А. Подарунки і відзнаки вручили студентам заступники директора училища Жанна Василівна Смолова та Світлана Михайлівна Пухно. Цього року були надзвичайно дружні і творчі групи і їх виступи яскраві та оригінальні.