«Краща маніпуляційна медична сестра – 2018». 1 етап (3 курс)

З метою професійної  підготовки серед студентів 3 курсу в училищі пройшов  перший етап конкурсу «Краща маніпуляцій на медична сестра – 2018». Студенти третьокурсники так само, як і напередодні четвертокурсники, вміло змагалися з ін’єкційної техніки, спілкування з пацієнтами, виконували все вправно, згідно стандартів догляду. За звання в конкурсі змагалися 6 підгруп. Перший  етап конкурсу подолали кращі з кращих наших студентів.  Вітаємо переможців конкурсу та також  запрошуємо їх прийняти участь у ІІ –му  етапі-тестування з теми «Санітарно-протиепідемічний режим ЛПЗ». Студенти 3фА та 3фБ змагалися і в брейн-ринзі  на кращого знавця наказів, надання допомоги, роботи з відходами. Було пізнавально і цікаво.