«Оживе козацька слава»

Звуками барабанного бою та козацьким маршем  у тематично  облаштованому місці двору Лебединського медичного училища розпочався захід «Оживе козацька слава». Збірні команди перших-четвертих курсів училища вишикувалися біля своїх куренів і обраних отаманів. Студенти  розповіли про свято Козацької Покрови, ознайомили присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями,зачитали заповіді козаків, виконували елементи двобою, розповідали козацькі побрехеньки. Як немає  річки без риби,степу без сайгаків,неба без орла так немає козацького свята без пісні. А наше свято виявилося на славу – козацькі пісні у виконанні студентських колективів додали запалу юнакам на наступні змагання:«Презентація куреня», «Який козак швидше вдягнеться», «Ще живе козацька сила», «Щедра нива», «Кухоль квасу», приказок і скоромовок, «Мудрий отаман»  та ще багато – багато цікавих змагань.
     Говорили і про 7 кроків  до смачного козацького кулішу, який допоміг куріням у конкурсі «Козацька страва».
     Цікаво й радісно було спостерігати за козацькими командами, які стали учасниками спортивних козацьких  естафет.  Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.Лунали вітання зі святом чоловікам та юнакам. А як вболівали за своїх однокурсників ті, хто  в цей день були глядачами !
     У підсумку  команди посіли такі почесні місця: 4місце-курінь «Хортиця»3 курсу; ІІІ - курінь «Сітенківці» 1курсу; ІІ - «Вітер свободи» 4 курсу і І місце – курінь «Чайка» 2 курсу.
     Журі нагородило учасників грамотами та  призами. Ця подія ще більше об’єднала весь  дружній викладацький і студентський колектив училища!