Фестиваль творчості «З Сумщиною у серці назавжди»

«З Сумщиною у серці назавжди»
     Саме під таким гаслом 10 жовтня на центральній площі міста Лебедина за ініціативи Лебединського медичного училища імені профессора М. І. Сітенка та за підтримки управління молоді, сім'ї та спорту Сумської обласної державної адміністрації відбувся фестиваль творчості, присвячений 80-річчю заснування Сумської області. Метою проведення фестивалю стала ідея підтримки обдарованої, талановитої молоді, об’єднання зусиль училищ та шкіл міста у справі патріотичного виховання молоді, формування у неї шанобливого ставлення до українського мистецтва. Свою творчість на фестивалі представляла талановита молодь медичного училища , педагогічного коледжу, учні Лебединських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, 3, 4, 5, 6, ВПУ лісового господарства.
Організатор фестивалю – Лебединське медичне училище імені професора М.І.Стенка щиро привітало тих, хто у творчому єднанні прийшов на свято. Це представники виконавчого комітету Лебединської міської ради, адміністрацій училищ, шкіл міста, колективи освітніх закладів, студенти, учні їх батьки і друзі!
     Учасники фестивалю та жителі міста стали свідками творчого підходу до розкриття запропонованої тематики заходу, оригінальності та стильності учасників.
     З натхненним молодіжним запалом дарували свої виступи учні шкіл: «Сумщино рідна, ти моя надія», «Сумщина – це Україна», «Друзі єднаймося», «Квітни Сумщино», «Сумщино рідна – ти моя надія».
     Фіналом заходу став масштабний флешмоб студентів-медиків «Сумщині присвячуємо», в якому прийняло участь 140 студентів.
 На завершення зустрічі присутніх привітав міський голова Олександр Бакликов. А потім свої вітання, нагороди , подарунки і подяки директора Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка Олександра Удодіка всім колектива-учасникам вручили заступники директора училища Жанна Смолова та Світлана Пухно. Студентсько-учнівська молодь Лебединщини ще раз довела , що любов до Батьківщини, до рідного краю, до своєї Сумщини – це найсвітліші і найвищі почуття. Коли така любов є в серці, тоді людина добра, щира, відважна. Ми маємо у своєму серці це високе почуття любові, а тому зможемо зробити все для того, щоб наш край ставав квітучим, сильним і багатим.