Презентацію книги «Антологія сучасної української літератури»

За доброю традицією студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка та учасники поетичного гуртка «Оксамитові рядки» з задоволенням відгукнулися на запрошення директора центральної районної бібліотеки Тетяни Савеліївни Ольховик і прийшли на презентацію книги «Антологія сучасної  української літератури».
     Захід відбувся п в приміщенні  ЦРБ. Студенти-медики з задоволенням поспілкувалися з авторами, твори яких увійшли в цю книгу – це Олександр Вертіль та Василь Пазинич. Загалом до книги увійшли твори 117 поетів України. Наші студенти активно долучилися  до обговорення та зачитали уподобані твори  з презентованої книги. Це були твори авторів: Ліни Костенко, Дмитра Павличка,Василя Довженка ….
     В знак подяки і вдячності, студенти групи 1А нашого училища вручили квіти шановним гостям-авторам  та запросили іменитих поеті до нас в училище 21 березня разом з нами відзначити День поезії.