Організація профорієнтаційної роботи у коледжі

     Про організацію профорієнтаційної роботи у коледжі  шляхом використання соціальних мереж розповідала сьогодні на засіданні ОМО завідувач відділенням Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка... 
Детальніше

День відкритих дверей

Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка гостинно відкрив двері для абітурієнтів  та їх батьків.Студенти, викладачі  підготували пізнавальні майстер-класи,  цікаву концертну програму, екскурсію по коледжу.
Почали роботу підготовчі курси  для  вступу у коледж. 
Ми запрошуємо учнів 9-11  класів та їх батьків відвідати коледж у будь який зручний для вас час. Ми познайомимо вас з умовами вступу та навчання, зареєструємо на підготовчі курси.
Детальніше

«Навчання школярів міста наданню долікарської допомоги»

З метою підвищення національної культури надання екстреної медичної допомоги, вміння надавати першу медичну допомогу та рятувати людське життя, студенти  коледжу у рамках Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги під патронатом  Сумського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, реалізуючи довготривалий  проєкт «Навчання школярів міста наданню долікарської допомоги» 10 вересня  провели  навчання по наданню першої медичної допомоги для школярів міста Лебедина. Заняття  відбулися у школі #5 та #1.
Детальніше

"Школи надання долікарської допомоги"

    Студенти Лебединського фахового медичного коледжу імені проф. М.І.Cітенка на майстер-класах готуються до "Школи надання долікарської допомоги". Після здачі заліку та відбору будуть навчати учнів шкіл, вчителів, майбутніх вчителів правилам долікарської допомоги...
Детальніше