Всесвітній день вишиванки

Викладацький та студентський колективи Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка долучилися до Всеукраїнської акції «День української вишиванки». Дрес-кодом дня для всіх була вишиванка і училище замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки. Ми стали учасниками училищного флеш-мобу вишиванок, біля інформаційного стенду училища ознайомилися з історією відзначення цього дня та думками відомих людей України про вишиванку і її значення в житті кожної людини, проговорили крилаті вислови про вишиванку.
     Кожна група училища зробила тематичне фото «Краса вишиванки». В завершення училищного заходу всі зібралися на подвір'ї училища і вишикувалися, змакетувавши українську вишиванку  та зробили  незабутні світлини.
     Щорічною традицією в училищі є участь у міському параді вишиванок. Освітяни міста, керівництво міста та всі бажаючі зібралися у центрі міста і рушила на міський стадіон. На стадіоні утворили карту України, урочистості відкрили Гімном України та гімном м. Лебедин, а далі почалася концертна програма.
     І як результат – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу . Ми продемонстрували , що любимо Україну і вона для нас понад усе.