Місце зустрічі змінити не можна

     Перша декада лютого в медичному училищі, як і щороку, приємно напружена, бо всі ми чекали на наших шановних випускників. Бо свято ж це особливе одне з найочікуваніших для нас. До рідної Альма-матір приїхали свідки і учасники багатьох училищних подій, різних за роками, випускники, які стали відомими не тільки в нашій області, світила медицини учасники АТО, аспіранти, доценти… Але всіх випускників об’єднувала одна спільна риса – випускник Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка. 
     При вході в училищі, галантно зустрівши кожного, ми запрошували до аудиторії, де дорогих гостей пригощали чаєм та смаколиками. В такій теплій атмосфері ми мали змогу зігріти їх після дороги та ближче поспілкуватися і дізнатися про їх роботу, досягнення, життя. Сходинками училища всі бажаючі підходили до фото зони і робили світлини на згадку, поряд – інформаційний банер, який розповідав про сучасне життя училища. Виставка фото альбомів 5, 10, 20, 30, 40, 50 та 60-річної історії випуску зібрала біля себе всіх. Хоч, закінчивши училище, випускники розійшлися різними дорогами, але всіх їх єднає одне – вогник любові до всього близького і рідного: медика, Лебедина, до тих незабутніх студентських років. Цьогорічна зустріч була доказом цьому і провела мандрівка у світ юності, бо наше училище не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників, а випускники пам’ятають гімн училища, який вони виконали разом з нинішніми студентами. Всіх привітав директор училища Олександр Удодік. Хвилиною мовчання ми вшанували пам’ять викладачів та студентів – випускників нашого училища, які відійшли у вічність. Ведучі «Зустрічі друзів» – заступники директора училища Жанна Смолова та Світлана Пухно запропонували увазі дорогих гостей фільм «Історія училища в іменах», який підготувала викладач культурології Людмила Корчменко, запрошували на сцену випускників різних років, які у цьому році відзначають свої ювілейні роки випуску. Абсолютно всі вони отримували сувеніри, розповідали про себе. Нам в свою чергу є чим гордитися – це наші надбання, наша історія і наші випускники. Імена всіх випускників, які завітали до нас на гостину, звичайно, не перерахувати, але скажу про Анну Синепол, яка закінчила училищі 60 років тому, викладала 50 років, пройшла всі відповідальні ланки роботи в училищі, 50-років тому закінчили училище Василь Брага – завідувач Лебединським міжрайонним відділом ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», Микола Антіпов, Ніна Шутько, Володимир Кубрак, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент, заступник директора медінституту по стоматології, головний стоматолог області Володимир Савченко, головний лікар Липово-Долинської ЦРЛ – Олексій Бадіон, аспіранти Володимир Дейнека та Сергій Чирва, начмед в/ч – Олександр Волошин, заступник головного лікаря Лебединської ЦРЛ – Олег Завора, лікар Михайло Кузьменко, Роман Волошин - студент університету імені Марії Склодовської-Кюрі в Польщі, та дуже і дуже багато наших найкращих випускників. Випускники відчували, що ми завжди їх чекаємо у Лебединському медичному училищі імені професора М. І. Сітенка. Вони – наша гордість, вони наш стимул для подальшої праці, наш позитив і наша впевненість у завтрішньому дні. 
     Від усієї душі ми представляли концертну програму, влаштовану силами студентів. Вокальні дуети, тріо, соло гуртка «Октава», запальні танці колективу «Максимум», ансамблю « Веселі ложки» межувалися зі спогадами і позитивними емоціями. 
     Ми не можемо не гордитися, що серед дорогоцінних випускників, які прийшли на цю зустріч є багато людей, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і поважаними людьми. Така масовість приїзду випускників-медиків вразила всіх. Польща, Київ, Євпаторія, Біла Церква, Суми, Охтирка, Гадяч – це лише невеликий перелік населених пунктів, звідки завітали до нас поважні випускники. Ця « Зустріч друзів-2019!» надала нам стимул працювати ще краще. Це дуже гарна традиція, яку ми і надалі будемо продовжувати. впроваджувати нові ідеї для ще яскравіших «Зустрічей друзів».