Пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років ...

24 листопада по всій Україні пройшла акція "Засвіти свічку", присвячена вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років. Адміністрація, викладацький та студентський колективи Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка пройшлися у жалобній ході від училища до пам'ятника Жертвам Голодомору, де відбувся мітинг-реквієм.
     Несли сюди колоски, лампадки, квіти та хліб. Про ті страшні роки студентству розповідали: міський голова Олександр Бакликов, директор училища Олександр Удодік, директор школи-інтернату для глухих дітей Анатолій Удод, історик Володимир Кравченко. Студенти групи 1А читали тематичні вірші, цитували спогади очевидців, доносили до кожного присутнього страшні цифри статистики.
     Вшанували пам'ять жертв Голодомору Хвилиною мовчання. Біля  пам'ятника було облаштоване місце, де на мисках були випечені декілька видів клецьок, хліб з кропиви, подорожника, тертих жолудів та каштанів, лушпиння картоплі, дерті для того, щоб молодь могла скуштувати страви, які доводилося їсти людям у ті страшні роки.
     Повернувшись до училища ми представили ці страви  до літературно-газетної виставки про Голодомор.