І гудів веселий ярмарок…

Господарів і гостей, тих, хто продавав і тих, хто купував, хто грав і танцював, читав гумор і співав, грав на ложках та розвеселяв зазивали запрошували на «Веселий Сорочинський ярмарок», який влаштували в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка.
     Все медичне студентське братство довго готувалося до такого свята: хтось просто прийшов з привітаннями, інші  принесли якісь смачні страви, якими можна було посмакувати за помірну ціну та внести свій вклад в благодійну справу по збору коштів для хворих дітей, долучившись до акції «Від серця до серця» - це ще одна з благодійних училищних справ. Але все по порядку.
     Розпочалося святкове дійство в коридорах  нашого закладу. Студенти розмістили локації  виробів: тут і вишивання ,обереги, бісероплетіння, декупаж, картини, поробки, розписи, портрети одногрупників…. Всі охочі могли сфотографуватися на згадку у фотозоні «Ярмарковий вернісаж».
     А які пахощі йшли від смаколиків, спечених вдома: солодощі, кекси, льодяники, прянички, напої і таке інше. В актовій залі  для студентів, викладачів та всіх гостей було підготовлено багато сюрпризів - веслі ярмаркові композиції, молодіжні виграванки «Карусель»,  жваві суперечки в національному дусі, стилізований куточок.
     Все дійство жваво вирувало на сцені у формі театралізованого дійства: продавали, купували, ярмаркували. В театралізованому дійстві феєрверки емоцій дарували нам учасники театрального гуртка «Сценічні фантазії» з груп 1А та 2фБ. Вони були неперевершені, як грали свої ролі, раз за разом викликаючи шквал оплесків та реготання в залі за дотепі гуморески та традиційні українські перепалки.
    Традиції старовини перепліталися з сучасністю, ярмарок озивався піснями і жартами. Ефектним був приїзд «циганського табору» (ролі яких грали вихованці старшої групи хореографічного колективу «Фреш» дитячої школи мистецтв під керівництвом Олени Єршової). Треба було тільки бачити, коли на сцені з'явився циган з конем. І закружляв всіх нас у вихорі танцю ярмарок. Ми відпочивали, ми смакували цим іскрометним дійством і навіть не здогадувалися, що поряд з нами в аудиторіях навчаються наші однокурсники такі талановиті, смішні і артистичні.
     Фурор, дійсно  фурор гумору, позитиву, майстерності, краси, пісні , танцю,театралізації , гри на ложках! Це був і творчий звіт колективів: ансамблю «Веселі ложки», «Оксамитові рядки», «Креативний подіум», театрального гуртка «Сценічні фантазії» (кер. Любов Ларіна), хореографічного колективу «Максимум» (кер. Олена Єршова), вокального гуртка «Октава» (кер. Віктор Котов). До фінальної експозиції хореографічного колективу вийшли на сцену всі учасники ярмарку, але там вони не помістилися, ім'я кожного з них не надрукуєш, бо учасників дійства було за 80 студентів.
     Наш директор, Олександр Дмитрович, такі теплі слова подяки сказав учасникам, що нам у залі аж дух захвачувало від радості за своїх друзів. Та на цьому приємності не завершилися. Олександр Дмитрович вручив кожному пакети з солодощами, шикарні букети вручив організатору ярмаркового дійства – культорганізатору училища Любов Ларіній, хореографу училища Олені Єршовій, керівнику гуртка Віктору Котову. Хвилювання артистів можна було зрозуміти, бо все дійство було знято на відео і наш ярмарок буде демонструватися та місцевих телеканалах.
     Величезною приємністю для артистів  були нагороди у вигляді ексклюзивних чашок з символікою благодійного фонду Івана Лозового, кожному з учасників. Підтримка і приємні сюрпризи-подарунки від цього шанованого фонду нам завжди в радість й позитив. Разом із нами ярмаркували і підтримували нас координатор фонду Івана Лозового Сергій Воронов, представники міського відділу культури і туризму (керівник Мальвіна Петренко). Їм окрема подяка за надані костюми та музичний дарунок спеціаліста міського відділу культури  і туризму Світлани Циханської,  учасники клубу «Золоте надвечір'я» ЛМУ.