Щорічний похід до с. Червлене

80- річчю Сумської області присвячується.
     Щорічний традиційний похід на початку навчального року для студентів Лебединського медичного училища імені професор М.І.Сітенка розпочався сонячним ранком.
     Того дня свій похід  ми присвятили значимій даті для кожного з нас ,бо край,де ми народилися і живемо-наша Сумщина стоїть на порозі святкування 80-річчя з дня заснування і всі заходи йшли під назвою «Сумщина ювілейна».
Від парку дружньою пішою ходою викладачі і студенти училища  крокували до села Червлене. Там  розгорнули наметове містечко ,підняли прапор училища ,готувалися до конкурсу «Кращий куліш» та майстер-класів по десмургії,розважальні програми та «Водні війни»…. Зібравшись всі разом,провели один із значимих похідних заходів в ході якого розповідали про  історію створення нашої області, її значимість та видатних уродженців. Кожна група  розповідала про  визначений район. Розпочинали  знайомство з  найменших .
     Кожен житель нашої області по-своєму виражає любов до рідної землі:хтось оспівує  рідний край в піснях, хтось в картинах, інші  плідно працюють на землі,пишуть  історію краю, впроваджують інноваційні технології, пишуть вірші. Авторський     вірш "Моя Сумщина" прочитала студентка групи 4 фА Петренко Яна. З любов'ю і патріотизмом прослухали  розповіли про всі райони нашої Сумщини, про їх життя  і функціонування. І в єдиному пориві з'єднали  їхні мапи і  створимо Єдину, рідну Сумщину,прикріпивши до них сердечки, символізуючи свою любов до кожного району  Сумщину в цілому. А далі розпочалися майстер-класи та розважальні програми. Старші навчали менших ,як завжди поєднували відпочинок з корисними знаннями. А чого були варті спортивні змагання. Всі боролися  за титул переможця і демонстрували свої фізичні здібності і можливості. Першокурсники ділилися враженнями про перші дня навчання в училищі. Разом з нами  в поході були випускники училища: Роман Волошин, який навчається в престижному закладі м. Любліна, Тарас Окунь (студент медичного інституту). Вони цікаво розповідали про своє навчання і поринали у спогади про роки навчання в нашому училищі. Директор Олександр Удодік сказав напутні слова своїм студентам на гарне навчання, щоб ними пишалася  рідна Сумщина і виконанням Гімну училища  завершився наш  одноденний похід в серці з нашою  ювілейною Сумщиною.