ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ–2019

«Коли емоції трохи вчухли, можна і треба написати кілька слів про ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ–2019 Лебединського медичного училища імені проф. М.І. Сітенка.
     Цей навчальний заклад я закінчив вже 5 років тому, після чого радикально змінив своє життя і вирішив не пов'язувати своє майбутнє з медициною. Але всім, хто знає мене більш ближче, відомо, що я закінчив "медік" і страшенно цим пишаюся. Саме в цих стінах почалося моє становлення як дорослої, свідомої особистості, саме тут я зустрів величезну кількість прекрасних людей, серед яких і мої найкращі друзі, тут я пережив безліч цікавих пригод і цей список можна продовжувати…..
     Зустріти своїх колишніх одногрупників та однокурсників, старих друзів і викладачів було безцінно. Привід більш ніж поважний – 5-річний ювілей випуску. Я зарядився неймовірною енергією і досі не можу прийти до тями від нашого спілкування. Декого з них я не бачив від самого випускного і мушу зізнатися, щасливий, що мені вдалося приїхати. У нас було безліч тем для спілкування, чарівний настрій і чудово проведений час. Я і не чекав нічого іншого.
     Дякую всім, хто був зі мною у цей день!
     Особливо одногрупникам і однокурсникам: Антону Кулябка, Каті Грушко, Поліні Іваненко, Юлії Біді і Юлії Авраменко в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка».