26 жовтня 2021 р. в.о. директора коледжу Жанна Смолова взяла участь у обласному семінарі «Інструменти педагогічного маркетингу в професійній діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи», що був проведений на базі КЗ СОР «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічно освіти» онлайн. «Саме педагогічний маркетинг сьогодні виступає як вид діяльності, спрямований на вивчення освітнього середовища, створення та розвиток ринку освітніх послуг й стимулювання попиту на них», – вказує Іващенко Інна Іванівна методист з управлінської діяльності навчально–методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.
Учасники обласного семінару – заступники директорів шкіл, презентували досвід роботи власних навчальних закладів, розповідали про інструменти педагогічного маркетингу такі як STEP-аналіз, YAP-аналіз, SWOT- аналіз, сторітелінг, нетворкінг, трайвертайзінг, бенчмаркінг.
В.о. директора Лебединського медичного коледжу Жанна Смолова детально розкрила поняття бенчмаркінгу як інструменту педагогічного маркетингу в професійній діяльності заступника директора з навчально- виховної роботи. Жанна Василівна детально проаналізувала діяльність колективу щодо вивчення конкурентного середовища та поділилася власним досвідом безперервного розвитку нашого закладу освіти.
Починаючи з 2017р. в коледжі діє методичний проект «Єдиний інформаційний простір», створена потужна матеріально-технічна база, сучасні комп’ютери, є мережа Інтернет, Wi-Fi, офісна техніка. Весь навчальний процес у коледжі проходить за змішаною формою. Ми можемо працювати як офлайн, так і онлайн. Для цього у коледжі створені всі умови. Педагогічний колектив працює на платформі Google Workspace. І викладачі і студенти в умовах карантину спілкуються у «живих кімнатах», що створені з кожного предмету, виконують практичні завдання, використовуючи інструменти Google. Тут же завантажений теоретичний матеріал у вигляді презентацій, ментальних карт, тез лекцій, алгоритми виконання практичних навичок, ситуаційні задачі, завдання з науково-пошукової роботи студентів та багато інших.
Жанна Василівна детально зупинилася на використанні ІКТ в управлінській діяльності, зокрема на використанні інструментів Google: календар електронна пошта, спільні диски, класрум. Для учасників обласного семінару цікаво було познайомитися з електронним документообігом, що є у коледжі та роботу зі спільними дисками у заступника директора та які дозволяють комунікувати онлайн з усіма структурними підрозділами в режимі реального часу і забезпечують ефективне прийняття управлінських рішень.
На моніторингу загальноосвітньої підготовки, якому у коледжі приділяється велика увага, Жанна Василівна зупинилась більш детально. Адже у нашому закладі це аналізується в електронному вигляді, у вигляді семафор-таблиць. Береться до уваги все: і шкільна підготовка, і діагностичні контрольні роботи, і семестрова оцінка. Аналізуючи рівень досягнень студентів упродовж семестру, року, всього курсу вивчення предмету, викладач та заступник директора можуть скоригувати свої подальші дії щодо навчання студента, визначити його траєкторію руху.
«Викладачі коледжу готові до упровадження ІКТ, мають уже певний досвід і можуть поділитися своїми напрацюваннями з освітянами області, проводячи підвищення кваліфікації за 30-годинною програмою підвищення кваліфікації»,– вказала в.о. директора Жанна Смолова. Педагогічний колектив, використовуючи власні знання, уміння, досвід, матеріально-технічну базу коледжу, працює над підготовкою високопрофесійних спеціалістів медичної галузі.
Схожі
- Дбаємо про безпечне освітнє середовище Освітній процес / Інформація
- Працюють циклові комісії… Освітній процес / Інформація
- Забезпечення якості освіти Освітній процес / Виховний процес / Інформація
- Педагогічна рада коледжу розглянула стратегію розвитку на 2021-2024 рр. Інформація
- Методичний семінар-практикум «Особливості проведення практичних занять з клінічних дисциплін в умовах змішаного навчання» Освітній процес / Інформація