Україна 30# Імідж України

Свято 1 вересня  продовжувалося у парку Полуботка, де були організовані локації, на яких студенти молодших курсів  мали можливість познайомитися  з наданням першої домедичної допомоги при травмах,  інсульті, ДТП, проведенням ЕКГ,  як доглядати новонароджених дітей, вимірювати тиск. А старшокурсники демонстрували свої знання та вміння на локаціях  "Цікава терапія","Цікава педіатрія", "Знаю. Вмію. Допоможу.", " Помагайка"," Перевір свої знання".
"Круті ігри"  вабили до себе усіх  студентів.
На локаціях "Моя наука", "Цікава математика" довелося добряче "попрацювати головою"...
Багато цікавого  дізналися студенти  на локаціях про історію коледжу, про його викладачів, випускників. З особливою шаною згадували випускників, які служили  та служать у Збройних Силах  України, захищаючи нашу країну  від агресора. Вдячні колишньому заступнику директора з навчальної роботи, викладачу Людмилі Андріївні Корчменко, яка демонструвала власний  проект "Історія училища в іменах", виконаний разом зі студентами попередніх років.
Гамірно було на  мистецьких локаціях, музичній зупинці.
Під час руху по локаціях  студенти виконували завдання та збирали квіти- логотипи областей України. І відтворювали їх на мапі. Студенти розповідали про те, чим цікавий даний регіон.  А  потім всі разом відобразили "живу" карту України.
По закінченню  провели танцювальний флешмоб.
День видався дуже  насиченим. Весело, цікаво, захоплююче, круто, пізнавально  провели час.