Надання медичної допомоги під час бойових дій

     Ми навчаємо... І не тільки на парах, у кабінетах,  а й у спортивній залі. І не тільки те, що згідно програми, як у підручнику написано....Сьогодні студенти старшокурсники мали можливість познайомитися з особливостями надання медичної допомоги під час бойових дій від безпосереднього учасника бойових дій, який відразу після закінчення училища у 2014 році добровільно пішов захищати нашу країну від агресора,  випускника училища Іллі С. 
      Ілля говорив про  те , як треба витягувати поранених  бійців з полю бою, особливо , якщо  навколо стріляють... "Розумієте, сьогодні ви студенти, а завтра -  можете вже стати бойовими медиками Збройних сил України. Треба буде вміти врятувати своїх бійців та себе". 
      Ілля говорив про зупинку кровотеч, про надання допомоги при пневмотораксі, про знеболення тяжко поранених... Було проведено майстер-класи  як зупинити кровотечу підручними засобами. 
      Ілля говорив... Зовсім недавно сам був таким же студентом. А сьогодні - це мужній воїн, захисник України, доброволець, який був не в одному бою, який врятував  не одного бійця, людина з активною громадською позицією, як і багато інших наших випускників.  Дякуємо Вам, наші випускники, за наше мирне небо.

Фотоальбом