Ми навчаємося…

Днями викладачі коледжу здійснили навчальну поїздку до центру стимуляційного навчання Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського  та до Житомирського медичного інституту з метою вивчення досвіду.
   Симуляційні центри останнім часом стали активно впроваджуватися  у медичну освіту. Викладачі  клінічних дисциплін нашого коледжу мали змогу побувати у Центрі стимуляційного навчання Тернопільського національного медичного університету,  познайомитися з матеріально-технічною базою, відвідати симуляційні кімнати для навчання майбутніх медиків.
   Колектив викладачів Лебединського фахового медичного коледжу   імені професора М.І.Ситенка щиро вдячні фахівцям Центру, які є дійсно злагодженою професійною командою, особливо  завідувачу кафедри медицини катастроф і військової медицини професору Арсену Гудимі та директору центру Галині Цимбалюк  за надану можливість побувати в одному із сучасних симуляційних центрів, познайомитися з особливостями підготовки спеціалістів медичної галузі.   Викладачам клінічних дисциплін цікаво було з професійної точки зору відвідати кімнати для відпрацювання медичних навичок, що оснащені сучасним обладнанням, симуляторами рук, ніг, сідниць, кімнати для де-брифінгу, де студенти разом з викладачами можуть переглядати записане відео щодо виконання маніпуляції, проаналізувати помилки.
   Крім того викладачі коледжу познайомилися з організацією практичної частини державного екзамену та побачили як відбувається підготовка парамедиків на базі центру з відпрацюванням задач, завдань, випадків, які щоденно трапляються в роботі бригад екстреної медичної допомоги.
   Цікаво було познайомитися з методикою  проведення, так званого стрес-тесту, який проходять студенти-парамедики після виробничої практики. Його завдання – перевірити лідерські якості студента, тобто не лише самому діяти швидко, чітко, точно, а й організувати роботу «своєї команди».
   Крім того, висловлюємо вдячність нашим колегам із Житомирського медичного інституту за можливість познайомитися з матеріально-технічною базою для підготовки бакалаврів – медичних сестер та фельдшерів та особливостями їх підготовки, методикою здачі державних іспитів.
   Цікаві ідеї, досвід викладачів інших навчальних закладів  будемо використовувати і у нас у коледжі. Адже маємо на меті підготувати

конкурентоспроможного випускника.