Звіт директора Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка Удодіка О.Д. за 2020 рік

Днями відбувся звіт директора  Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка Удодіка Олександра Дмитровича за 2020 рік.
Директор закладу відзначив успіхи у діяльності коледжу за минулий календарний рік, вказав на деякі недоліки та намітив перспективи подальшого розвитку.
     У 2020 році значно зміцнилася матеріально-технічна база коледжу, проводилися ремонтні роботи,  приділялася істотна увага енергозбереженню, здійснювалися виплати по захищених статтях.
     В освітній діяльності дирекція та педагогічний колектив широко упроваджували інформаційні технології. У період карантину було налагоджено повноцінні заняття з усіх дисциплін  ( спочатку за допомогою платформи  Moodle, потім   G Suite for Education)  збережено постійний зворотній зв'язок з студентами. Не лише заняття, екзамени, захист практики проводилися у ZOOM та  Meet , а й позанавчальні заходи,  класні та батьківські збори,  захист проєктів, оксфордські дебати,  телемости із студентами із Європи, останній дзоник, різноманітні  свята, заходи  та цікаві зустрічі.
     Викладачі коледжу постійно підвищують свою професійну компетентність, беруть участь у міжнародних  та всеукраїнських конференціях, вебінарах, майстер-класах, конкурсах.
     Колектив коледжу  постійно працює над питанням підвищення якості знань та вмінь студентів. Педагоги визначають  важливим своїм завданням - підготовку конкурентноспроможного , високопрофесійного фахівця. І ми горді з того, що  випускники Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка є затребуваними на ринку праці.