Триває виробнича та переддипломна практика

Попередній  тиждень видався продуктивним для студентів  3 та 4 курсів, які перебувають на практиці.
    Незважаючи на те, що студенти зараз не перебувають у лікарнях  на практиці, кожен їх робочий день насичений різноплановою роботою: це і  самостійна робота над ситуаційними задачами, над тестами, над алгоритмами виконання практичних  навичок; це і робота разом  з викладачами   з задачами і тестами.
    На минулому тижні було проведено кілька засідань практичної конференції   «Інфекційна безпека, Інфекційний контроль», на якому студенти під керівництвом викладача  знайомилися  з наказом   МОЗ України №1777 «Про   затвердження заходів та засобів щодо попередження  лікування при проведенні догляду за пацієнтами».
    Захід отримав високу оцінку з боку студентів ( з аналізу опитування) як найбільш науковий інформаційний,  такий, що має практичну направленість та забезпечує розвиток  професійних  компетентностей.
    Із  проведеного опитування серед студентів щодо  проведених заходів  високо оцінили здобувачі освіти ті заходи, у  яких   брали участь самі  у якості доповідача,  співдоповідача, тренера, коли вони самостійно шукали інформацію обробили їх, систематизували, узагальнювали.
    Цікавими, науковими,   інформаційними, навчаючими були науково - практичний семінар «Гостре порушення  мозкового кровообігу» та оксфордські дебати « Редагування генома: за чи проти».
    Із задоволенням студенти беруть участь у  майстер- класах з навчання жителів міста, школярів домедичній  допомозі.
    Широкий резонанс набув круглий стіл з представника закладів охорони здоров’я.
    Студенти  відмітили його  як   найбільш емоційним, цікавим (31%), практико – орієнтованим (17%)  найбільш   важливим  для майбутньої професійної  діяльності (25% респондентів), пізнавальним  (19%) та найбільш надихаючим  (33%).
    До речі, анонсуємо, ще одну цікаву подію, сьогодні 5 травня ми продовжимо  зустріч за круглим столом  з головними  медичними сестрами Сумської обласної клінічної  лікарні, Лебединської та Недригайлівської  ЦРЛ.
    У освітній діяльності завжди важливий зворотній зв'язок. Отож, раді зазначити, що здобувачі освіти під час виробничої та переддипломної  практики готові брати участь у конференціях тренінгах, майстер – класах, круглих столах, у якості доповідача, співдоповідача, тренера.
    І знову анонс, 6 травня о 12 годині відбудеться науково - практична конференція «Covid-19. Актуальні питання», на якій заплановано 7 виступів студентів з власними дослідженнями, аналізом поточної ситуації, вакцинації, нормативної бази та інше. Долучайтеся!  (звісно онлайн на платформі Meet).