Ми навчаємо і навчаємося… Триває виробнича та переддипломна практики

26 квітня 2021р. була проведена перша (із серії запланованих заходів) практична конференція «Інфекційна безпека. Інфекційний контроль». Студенти, що перебувають на практиці, детально ознайомилися з наказом МОЗ України №1777 «Про затвердження Заходів та Засобів щодо попередження лікування при проведенні догляду за пацієнтами».
     У своїх виступах студенти представляли своїм одногрупникам основні заходи та засоби надання догляду в сучасних умовах під час спалаху інфекцій, у т.ч. КОВІД-19, сучасну термінологію, шляхи інфікування, характеристики інфекційних агентів та заходи щодо недопущення зараження працівників інфекційними агентами, заходи індивідуального захисту, транспортування пацієнтів та інше. Крім того розглянули студенти і особливості розповсюдження внутрішньолікарняної інфекції та етапи боротьби з нею. По закінченню конференції був проведений тестовий контроль .
     Даний захід важливий з точки зору підготовки майбутніх спеціалістів – медичних сестер, які через кілька місяців поповнять ряди медичних працівників області та будуть виконувати вимоги Наказу.