Організація підготовки студентів до виробничої та переддипломної практик в онлайн-режимі

Організації  підготовки  студентів  до виробничої та переддипломної практик в онлайн-режимі  було присвячене розширене засідання циклової комісії клінічних дисциплін 19 квітня 2021р. Зважаючи на карантинні обмеження, що пов’язані з пандемією ковід-19, немає можливості студентам медичного коледжу проходити практику в закладах охорони здоров`я. Але викладачі коледжу зможуть забезпечити  якісне проходження практики.
     Студенти 3,4 курсів завершили теоретичний курс навчання. Знання та вміння, які вони отримали під час навчання, вони зможуть закріпити  та покращити під час практики. Будуть організовані і розв’язування ситуаційних задач, використовуючи алгоритми виконання практичних навичок і створення відео алгоритмів, і підготовки до науково – практичних конференцій з актуальних питань медицини, і робота студентів з електронними інструментами: підготовка презентацій,  ментальних карт, інфографіки, і тестування. Це звичайно не замінить живого спілкування з пацієнтами.  Але все ж… Викладачі розробляють ситуації, максимально наближені до реальних, які дозволяють перевірити компетенції студентів, їх вміння діяти в екстремальних ситуаціях, спілкуватися з пацієнтами, їх родичами, диспетчерською службою.
    А завдяки  можливості працювати в онлайн – режимі, всі ці моменти студенти відтворюють наживо, розігруючи ролі «медичної сестри», «фельдшера» «пацієнта» та інші.