Літературний захід "Уроки Антона Павловича Чехова"

Літературний захід "Уроки Антона Павловича Чехова", який підготувала група 1 Б разом з викладачем зарубіжної літератури Корчменко Людмилою Андріївною зібрав у актовій залі Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка пошановувачів творчості великого лікаря та письменника, прозаїка, драматурга, класика світової літератури Антона Павловича Чехова. Присутні мали можливість доторкнутися до сторінок творів видатного письменника, які чудово відтворили на сцені першокурсники, показали в буктрейлерах, відеосюжетах. Щороку студенти нашого училища відвідують музей Антона Павловича Чехова у Сумах. Про свої враження поділилися з глядачами. Подарували чудову вальсову композицію під музику Є. Дога "Мій ласкавий та ніжний звір", що звучала у художньому фільмі, знятому за мотивами повісті Антона Павловича Чехова "Драма на охоті".