Незабутня екскурсія

Наші студенти вміють відпочивати з користю. Кожна нова подорож чи екскурсія сприяє їх розвитку як особистостей так і майбутніх лікарів. Насиченою була екскурсійна програма, яку для студентів організували викладач зарубіжної літератури Людмила Андріївна Корчменко та викладач української мови і літератури Ірина Миколаївна Нечваль.
     Майбутні медики побували в будинку-музеї А.П. Чехова у місті Суми, колишній садибі родини Линтварьових, де в період з 1888 по 1889 рр. проживав письменник та в кімнаті–музеї Лесі Українки, що знаходиться в Косівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки. У травні 1889 року вісімнадцятирічна Леся приїздила в Косівщину і лікувалася у народної цілительки Парасковії Назарівни Богуш, чиє вміння лікувати людей було відоме і в країні, і за її межами.
     Акордом став перегляд культової кінострічки «Захар  Беркут» за мотивами однойменної історичної повісті Івана Франка. Враження студентів і викладачів від поїздки найпозитивніші.