“Я – нащадок патріотів України”

За ініціативи Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка і за підтримки Благодійного фонду імені Івана Григоровича Лозового вперше у нашому місті відбувся обласний фестиваль проектів “Я – нащадок патріотів України”.  Захід проходив у актовій залі нашого медичного училища. Голова фонду Іван Лозовий  привітав учасників фестивалю та побажав їм всіляких гараздів та позитиву.
     У великомасштабному обласному  патріотичному фестивалі проектів «Я – нащадок патріотів України» узяли участь учні та молодь, які навчаються у закладах освіти Сумської області. Свої виступи учасники представляли у вигляді презентації, есе, твору, вірша, чи відео фрагменту. Згідно Положення виступ кожного учасника тривав близько 5 хвилин. Нікого не залишив байдужим цей патріотичний захід, глибоко в душу присутнім запали виступи учасників, які розповідали  про своїх  батьків, братів, сестер, які воюють чи загинули на фронті, чи брали участь у Революції Гідності.
     17 учасників представили 17 проектів: Дарина Удовиченко виступила з власним віршем; Романенко Максим, учень Лебединської ЗОШ № 6 представив проект «Плекаємо патріотів України. Борис Іванович Ткаченко.»; Сосєдка Денис, будучи студентом медичного училища представляв свою рідну  Білківську ЗОШ Тростянецької райради з проектом «Іван Семенович Сміян. Нічого, крім добра.»; Іщенко Юліана, учениця Будильської ЗОШ з проектом «Мій тато»; Сикирницький Дмитро учень Будильської ЗОШ з проектом «Я горджусь своїм братом»; Балабан Артем, учень Лебединської ЗОШ № 1 з проектом «Я горджусь своїм татом»; Приходько Лілія, учениця Лебединської ЗОШ № 3 з проектом «Мій тато – герой»; Чернова Аріна, учениця Лебединської ЗОШ № 4 з проектом «Листи до тата»; Колісніченко Кирило, учень Лебединської ЗОШ № 5 з проектом «Ті, що не впали в боях на коліна»; Коршок Дарія, учениця Лебединської ЗОШ № 6 з проектом «Олег Верхов»; Корчменко Олександр, учень Лебединської СШ № 7 з проектом «Моя родина – це скарб України»; Вечерова Лілія, учениця Лебединського ВПУ лісового господарства з проектом «Наш товариш – герой»; Курило Юлія, студентка Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка з проектом «Олексій Жовба –приклад неймовірної мужності і сміливості, терпіння і витривалості, розуму і винахідливості»; Гриценко Інна, студентка Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка з проектом «Портрет солдата. Селюков Ілля.»; Буркотенко Марія, учениця Лебединської ЗОШ № 5 з проектом «Зроби добро людині і забудь. Воно тобі сторицею віддасться, бо це єдина й непохибна путь і до твого, і до чийогось щастя», Краснонос Катерина, учениця Лебединського ВПУ лісового господарства з проектом «Кава з присмаком війни»; Петренко Валерія, студентка Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка з проектом «Маленькі таємниці великої держави».
     Проекти учасників оцінювало шановне журі у складі: голови Благодійного фонду ім. Івана Григоровича Лозового Івана Лозового, міського голови Олександра Бакликова, депутата обласної ради Лілії Ричкіної, директора Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка Олександра Удодіка, історика, краєзнавця, Почесного громадянина міста Лебедина Бориса Ткаченка, історика, краєзнавця, директора Лебединської спеціальної школи-інтернату Анатолія Удода.
     Всі учасники обласного  фестивалю“Я – нащадок патріотів України”  були нагороджені дипломами і отримали цінні подарунки від Благодійного фонду ім. Івана Лозового. Усім, хто не посів призових місць подарували bluetooth навушники. А призерами фестивалю, за оцінками журі стали: ІV місце і приз у вигляді грошової винагороди у Корчменка Олександра, ІІІ місце і смарт-годинник у Коршок Дарії, ІІ місце і смарт-годинник у Приходько Лілії, а І місце та планшет у Чернової Аріни.
     Під час фестивалю присутні мали приємну нагоду насолодитися виступами гостей міста – соліста Сумської обласної філармонії Леоніда Матвієнка та духового оркестру 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади. Заступник командира 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади Дмитро Горб подарував емблеми 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади міському голові Олександру Бакликову, голові Благодійного фонду ім. Івана Григоровича Лозового Івану Лозовому, директору Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка Олександру Удодіку.
     Це просто щастя,  що є такі люди, як Іван Лозовий, які  докладають багато зусиль для розвитку нашого Лебедина і який підтримує всі самі найкращі починання.