Барви слова

     Рідна мова – скарбниця знань і мудрості. Саме мова може пояснити нам все, адже «пам'ятає» найперше слово, вимовлене колись у далекі-далекі часи. Нею генетично передаються розум, почуття, пам'ять. Мова – це ще й необхідний атрибут, що об'єднує людей у нації і зміцнює державу.
     21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.
     В Україні почало писати свою історію з 2002. До відзначення цього свята долучилася дружна родина Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка. Студенти-медики взяли участь в українському гравіконі «Барви слова», який провела викладач української мови і літератури Ірина Нечваль.
     Студенти-другокурсники перевірили та вдосконалили свої знання з української мови під час конкурсів: «Орфографічна розминка», «Філологічні викрутаси», «Антисуржик», «Фразеологічна скарбничка», «Літературна мозаїка», «Лексичні примхи», «Кольорові слова», «Синтаксичний коктейль». Кращими знавцями рідної мови  стали студенти групи 2фБ.     Тож плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів! Щоб сміливо і впевнено сказати: «Ми – українці!».