Круглий стіл «Сумщина від давнини до сьогодення: проблеми ідентичності, ментальності, свідомості»

30 січня 2019 року на базі Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» відбулося  засідання обласного круглого столу «Сумщина від давнини до сьогодення: проблеми ідентичності, ментальності, свідомості».
     Заступник директора з виховної роботи Світлана Михайлівна Пухно доповідала з теми: "Формування історичної пам'яті, громадської самоідентифікації молоді, патріотів Сумщини, засобами національно-патріотичного виховання".
     Викладач  культурології Людмила Андріївна Корчменко представляла тему доповіді: "Славетні імена Лебединщини".
     Культорганізатор училища Любов Миколаївна Ларіна виступила з доповіддю "Душа в поезії купається" (про роботу поетичного гуртка училища "Оксамитові рядки" та його друга - іменитого поета Лебедина Летюки Івана Васильовича).
     Викладач історії та суспільних дисциплін училища Михайло Іванович Кобзар презентував свою роботу з теми: "Люди правди. Щоб світ знав! Борис Іванович Ткаченко".
     Кожен учасник отримав сертифікат та роботи наших колег увійдуть до електронного збірника, який вийде наприкінці лютого.