Засідання колегії Департаменту освіти і науки Сумської ОДА з питання "Про модернізацію матеріально-технічної бази закладів ФПВО""

В.о.директора ЖаннаСмолова взяла участь у засіданні колегії Департаменту освіти  і науки Сумської ОДА з питання "Про модернізацію матеріально-технічної бази закладів фахової передвищої освіти". У своєму виступі Жанна Василівна зосередила увагу на проблемних питаннях модернізації матеріально-технічної бази у Лебединському фаховому медичному коледжі імені професора М.І.Ситенка та шляхах їх вирішення. Вказала, що для покращення матеріального забезпечення  коледжу залучаються всі можливі ресурси. Адже сьогодні студенти повинні навчатися на сучасних манекенах, фантомах, муляжах, використовуючи новітнє обладнання, щоб уже могли якісно працювати на робочому місці.