Фінальний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

8 лютого у Сумській спеціалізованій школі №9 відбувся фінальний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студент­ської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь переможці об­ласного етапу: учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, профе­сійно-технічної освіти та студенти закладів вищої освіти. Переможцем обласного етапу серед студентів за­кладів фахової передвищої освіти гуманітарних спеці­альностей стала студентка 541 групи КЗСОР «Лебединський педагогічний ко­ледж імені А.С.Макаренка» Валерія Петренко, яка посі­ла І місце та представляла коледж під час проведення фінального етапу конкурсу. Як повідомила голова циклової комісії філологіч­но-гуманітарних дисциплін педколеджу Лариса Переховий медичний коледж іме­ні професора М.І.Ситенка Дарина Удовиченко. За сло­вами заступника директора коледжу Світлани Пухно, Дарина - дівчина всебічно обдарована, студентка-відмінниця, майбутня медична сестра. Допомагала їй готу­ватися до творчого конкур­су викладачка української мови. У день проведення фі­нального етапу відбулися урочистості. Переможці обласного етапу отримали дипломи та цінні подарун­ки, а викладачі - грамоти Департаменту освіти і на­уки Сумської ОДА. Відзнаки студентам та їхнім наставникам вручив письменник і поет, журналіст, член Пре­зидії Національної спілки письменників України Олександр Вертіль. Ми пишаємося нашими студентками: майбутнім пе­дагогом Валерією Петрен­ко та майбутнім медичним працівником Дариною Удо­виченко, які своїми знання­ми переконливо заявляють, що лебединські студенти успішні, наполегливі осо­бистості, здатні досягати високих результатів завдя­ки професіоналізму викладачів-наставників, що ле­бединські студенти - найкращі.