Почалася Державна кваліфікаційна атестація…

У студентів 4 курсу медичного коледжу розпочалася сьогодні  Державна кваліфікаційна атестація.
     Студенти працюють на 12 станціях, де виконують певний вид завдання. Це і серцево-легенева реанімація, і невідкладні стани в педіатрії, акушерстві, внутрішній медицині, і пропедевтика, і одягання та знімання засобів індивідуального захисту, і зняття ЕКГ, і виконання практичних навичок та інше.
     Оцінюють студентів на кожній станції досвідчені викладачі та присутні на Державній кваліфікаційній атестації її голова – Новіков Максим Володимирович – заступник директора з медичної роботи Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови ДКА – директор коледжу Удодік Олександр Дмитрович та завідувач навчально-тренувального відділу СОЦЕМД та МК Березовська Світлана Віталіївна.
     Дії студентів професійні, правильні, точні. Працюють вони в режимі обмеженого часу, дотримуючись алгоритмів дій та в умовах максимально наближених до реальних. Адже упродовж 4 років вони добросовісно виконували практичні навички, здобували знання, формували вміння, щоб стати високопрофесійними спеціалістами.
     Педагогічний колектив докладає чимало зусиль для підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які були б конкурентоспроможними на ринку праці. То ж сьогодні важлива сторінка в історії коледжу!  Побажаємо випускникам успіхів!