Працює "Медична школа для батьків"

У суботу, 12 лютого, відбувалися заняття у медичній школі для батьків. На запитання, які найбільше цікавили батьків, відповідала лікар загальної практики сімейної медицини Деркач Тетяна Василівна. Особливу увагу звернули на важливість вакцинування для дітей та дотримання календаря щеплень, як розраховувати дозу ліків, що робити в невідкладних станах.
     Майстер-класи та тренінги з відпрацювання практичних навичок уже мають велику популярність серед громадян міста. Адже і викладачі, і студенти-волонтери навчають учасники нашої школи доступно, просто, практично.
     Сподіваємося, що знання та вміння, отримані на школі, нашим слухачам допоможуть у ситуації, яка потребуватиме негайних дій та врятують життя людини.