Науково-практична конференція "Обережно: стійкість до протимікробних препаратів"

Науково-практичною конференцією "Обережно: стійкість до протимікробних препаратів" завершився у коледжі Всесвітній тиждень антимікробної інформації, який за рішенням ВООЗ тепер щороку відзначається з 18 по 24 листопада.
     Під час тижня  студенти 3 курсу переглянули відеосюжети, рекламні ролики інфографіку від ВООЗ, опрацювали значний обсяг інформації та презентували її однокурсникам та студентам 2 курсу.
     Основною метою виступів студентів з презентаціями своїх інформаційних досліджень було: поширювати обізнаність кожного про стійкість до протимікробних засобів,  чому вона виникає та які шляхи її подолання.           Саме про це та про розвиток мультирезистентного  туберкульозу, особливості перебігу інфекційних  процесів у пацієнтів з цукровим діабетом,  про антибіотики при Ковід19 говорили студенти під час конференції.  Чи є альтернатива антибіотикам? Так. Виступ студентки про бактеріофаги переконав  однокурсників у можливості використовувати їх при багатьох захворюваннях.
     Дякуємо активним учасникам  наукового товариства за роботу, підготовку виступів, переклад відеосюжетів, креативність під час подачі матеріалу. Таким чином кожен із нас вніс свій вклад у попередження мікробної стійкості, поінформувавши про таку проблему. А всі присутні змогли перевірити свої знання та запропонувати свої шляхи попередження мікробної стійкості. Поважні експерти-четвертокурсники підготували запитання до своїх колег.