Засідання обласного методичного об'єднання заступників директорів коледжів з навчальної роботи

В.о.директора коледжу Жанна Смолова взяла участь у засіданні обласного методичного об'єднання заступників директорів коледжів з навчальної роботи. Були розглянуті основні питання, що стосуються освітнього процесу, створення освітньо-професійних програм та інші.
     Жанна Василівна  презентувала програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що розроблена викладачами Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І. Ситенка та передбачає навчання педагогів основним можливостям Google Класу для організації дистанційного навчання, а також дистанційної підтримки освітніх предметів/дисциплін.
     Розробники програми курсів підвищення кваліфікації (15- та 30-годинних) передбачають, що по закінченню навчання педагоги зможуть:
Створювати власний клас, запрошувати учасників, керувати матеріалами;
Створювати матеріали, завдання Google Класі;
Організовувати швидке опитування, дискусії;
Створювати Google форму для опитування, тестування;
Створювати та налаштовувати зустріч Google Meet,  запрошувати учасників, проводити захід онлайн;
Запрошувати колег для модерації віртуальної кімнати.
     Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка має як вид діяльності КВЕДи 85.59 і 85.60 і тому всі курсанти, які успішно складуть тестовий контроль, отримають сертифікати.