Зустріч зпоетесою Людмилою Ромен

На зустріч з іменитою поетесою Людмилою Ромен запросили студентів  медичного училища. Ця незабутня зустріч відбулася в читацькій залі Центральної районної бібліотека. На ній в цікавій формі гостя розповідала про себе і своє поетичне життя, випуск збірок і творчі зустрічі, читала власні вірші, в тому числі  про наше рідне місто  його мальовничу природу. Несподіванкою для нас стало й те, що Людмила Ромен прекрасно грає на фортепіано і виконую українські народні пісні.
     В свою чергу наші студенти, які є учасники поетичного гуртка «Оксамитові рядки» представили свої поетичні портфоліо та узагальнену брошуру з віршами. На цю зустріч студенти прийшли разом з учасниками клубу «Золоте надвечір»я», яке працює при медичному училищі і наші волонтери неодноразово надавали їм посильну допомогу, того дня разом відвідали такий чудовий захід.
     На згадку ми отримали автограф і книгу «Поезія - вона врятує націю…», упорядником якої є наша гостя.