1 грудня 2018 року

Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.
     Про проблему ВІЛ/СНІДу має знати кожна людина. Щоб не стати жертвою ВІЛ потрібно знати, як уберегтися від інфекції.
     Студенти нашого училища  не  стоять  осторонь  даної  проблеми. З 03.12. по 05.12.2018р.  волонтери  училища відвідали Лебединську спеціалізовану школу І-ІІІ  ступенів № 7, Лебединську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Лебединську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5,  де провели інформаційно-просвітницький  захід,  під  час  якого,  учнів шкіл було поінформовано  щодо  питання ВІЛ/СНІДу,  історії  його  виникнення,  проявів та перебігу хвороби, шляхів передачі  та  методів  захисту.  По  закінченню  заходу  було  проведено  вікторину під  час якої  з’ясувалося,  що  учні дуже уважно  прослухали   запропоновану  їм інформацію, так  як  вірно  відповідали  на всі  запропоновані їм питання.  Дякуємо за увагу!
     Пам’ятайте, ваше життя у ваших руках. Зробіть усе можливе, щоб проблема ВІЛ/СНІДу не завадила вашому майбутньому.