І обласна студентська науково-практична конференція "Актуальні питання медицини"

     І обласна студентська науково-практична конференція "Актуальні питання медицини", присвячена Дню науки в Україні,  відбулася!!! 
Конференція проходила у рамках  виробничої та переддипломної практики  студентів 3 та 4 курсів як підсумок науково- дослідницької, пошукової роботи  студентів медичних коледжів області.
     У роботі конференції взяли участь заступник начальника управління охорони здоров'я Сумської ОДА Хомета Галина Анатоліївна, заступник директора  з навчальної роботи Медичного інституту СумДУ Голубнича Вікторія Миколаївна, завідувач кафедри інфектології з епідеміологією Медичного інституту СумДУ,  професор, доктор медичних наук Чемич Микола Дмитрович,  дирекція та викладачі медичних навчальних закладів.
     Усього студентами було  представлено 18 доповідей з актуальних питань медицини. Під час так званої  "години з професором"  доктором медичних наук, лікарем-інфекціоністом вищої категорії, професором Чемич М. Д. було презентовано лекцію "Невідкладна допомога хворим на COVID-19  на догоспітальному етапі ".
     Перший блок студентських виступів був монотематичним  і стосувався коронавірусної інфекції. Багато запитань та рекомендацій отримали студенти від Миколи Дмитровича. 
     У наступних двох блоках було заслухано ще 12 виступів студентів, що стосувалися різних питань медицини. Усі виступи були науковими, інформаційними, емоційними, професійно та практично зорієнтованими  і  викликали жваве обговорення.
     Дякуємо нашим колегам із Медичного інституту СумДУ, що були з нами весь цей час і мотивували наших студентів до заняття наукою, високо оцінили їх роботи.
     Організатори конференції - Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка - мали на меті створити майданчик для студентів та викладачів, на якому обдарована молодь змогла презентувати себе, демонструючи ораторське мистецтво, вміння працювати з інформацією, проводити дослідження, комунікувати, відповідати на запитання, комп'ютерну грамотність, професійну компетентність. А викладачі - професійну та педагогічну компетентність,  допомагаючи студентам у виборі актуальної теми дослідження,  скеровуючи їх роботу над проектом. 
     "Маємо на меті зробити таку конференцію щорічною, саме напередодні Дня науки в Україні, щоб спонукати студентів займатися пошуковою, дослідницькою роботою, яка б сприяла подальшому розвитку професійної компетентності, прагненню студентів до самовдосконалення, саморозвитку,  навчатися упродовж усього життя",- зазначив директор коледжу Олександр Дмитрович Удодік.