Кожного другого вівторка лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року він проходить під гаслом "Разом для найкращого Інтернету ". Цього дня студенти коледжу не тільки нагадали собі про правила безпечного спілкування у Інтернеті під час занять, а й підготували питання про те, як відрізняти факти та фейки, попередньо взявши участь у майстер-класах доктора наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри журналістики та філології СумДУ Володимира Садівничого та кандидати наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри журналістики та філології СумДУ Тетяни Ковальової, що були проведені за ініціативи студентського самоврядування коледжу та Центру ініціатив та розвитку громадянського суспільства "Воля і Розум". Студенти відмічали як поважливо слід спілкуватися у мережі, підготували презентації та буклети, корисні підказки, рекомендації для студентів, школярів, батьків.
Інтернет дає нам великі можливості спілкування, навчання, працевлаштування, здійснювати віртуальні екскурсії містами та країнами, робити покупки, проводити заняття та різноманітні заходи, читати, грати у шахи та ігри, презентувати себе, отримувати листи, діяти. Але діяти відповідально. Знати свої права та обов'язки в Інтернеті. Як захистити себе від кібербулінгу. Саме про це говорили студенти під час своїх виступів.
Сьогодні завдяки всесвітній павутині ми можемо згадати заходи, які не відбулися б, якби не Інтернет...
По-перше, наші заняття онлайн під час карантину, наші оксфордські дебати, наше "Євробачення", онлайн-міст зі студентами з Польщі, захисти проєктів, Дні науки, написання Всеукраїнського диктанту, зустрічі з цікавими особистостями, лекції та майстер-класи від Центру екстреної медичної допомоги, лінійки, батьківські збори, екзамени, нарешті....
А останній дзвоник для фельдшерського та медсестринського відділень.І Всесвітній День медсестри...
Під час карантинних обмежень, ми маємо можливість проводити наші заходи офлайн та онлайн одночасно та залучати велику кількість студентів. Так були проведені заходи щодо боротьби з коронавірусною інфекцією та інші.
Ми провели онлайн обласний методичний семінар з усіма медичними коледжами та поділилися своїми напрацюваннями щодо упровадження електронних навчальних платформ та сервісів при змішаному навчанні, якими користуються наші викладачі досконало.
Знаковою подією лютого стала традиційна Зустріч випускників, яка цього року пройшла зовсім не традиційно. Онлайн. Дякуємо усім випускникам, які долучилися за теплі, гарні слова про училище. З нами на заході віртуально " пройшли" коридорами та кабінетами уже тепер коледжу викладачі та випускники різних років, які сьогодні живуть та працюють у різних містах України, у Польщі, Італії.
Дякуємо, що були з нами ті, хто сьогодні захищає нашу незалежність на Сході України. То ж, користуємося Інтернетом безпечно та з користю!