Ми навчаємося…

19 квітня 2021р. викладачі коледжу продовжили навчатися і навчати один одного.
   Інформатизація освітнього процесу в училищі на достатньо високому рівні. Всі заняття в період карантину проводяться в онлайн-режимі. Для цього викладачі та студенти мають всі умови: коледж працює на платформі G Suite. Створені "живі кімнати" з кожного предмету для тісної співпраці викладачів  зі студентами. Кожен предмет  методично забезпечений на диску, у Класрумі. Це і зібраний теоретичний матеріал у вигляді презентацій, відеопрезентацій, текстовому форматі, електронні підручники, посібники, створені викладачами на допомогу студентам.
   Для закріплення рівня  знань студентів та контролю їх підготовки викладачі широко використовують онлайн-інструменти, що розташовані на різноманітних платформах. Багато контролюючого матеріалу створено викладачами.
   Сьогодні своїми напрацюваннями ділилися викладачі загальноосвітніх дисциплін. Вони використовують відеоуроки МОН У, навчальних платформ «10 хвилин  школи», «Автостопом по біології,  різноманітні платформи та інтернет-сервіси, які дозволяють провести тестове опитування, віртуальні досліди, інтерактивні вправи, працювати онлайн, спільно створювати продукти.