Навчаємось дистанційно

Ось і пролетів перший місяць карантину у Лебединському фаховому медичному коледжі. Дирекція коледжу налагодила роботу викладачів з дистанційного навчання. Заступник директора з навчальної роботи Жанна Смолова провела ряд онлайн-консультацій з викладацьким колективом по організації дистанційного навчання. Викладачі коледжу активно і продуктивно проводять онлайн-заняття зі студентами, що дає можливість своєчасно закінчити навчальний рік і рухатися вперед. Ще місяць тому багато хто з викладачів вважали, що дистанційне навчання може існувати тільки в паралельному світі. А сьогодні не уявляють занять без Zoom та освітньої платформи Moodle для організації сучасного освітнього середовища в умовах карантину. Викладачі проявляють творчість у організації онлайн-занять: це і консультації, конференції, уроки-екскурсії, уроки віртуальних подорожей та інше. А скільки створено презентацій, відео фрагментів, віртуальних пацієнтів, онлайн-тестів, посилань на додаткові Інтернет-ресурси,чатів для навчання, перевірено виконаних завдань. І все це заради гарних знань майбутнього медичного фахівця.