Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови  студенти коледжу згадали історію свята, змагалися у конкурсі на кращого знавця рідної української мови та засвідчили свою повагу до "солов'їної, барвінкової", спілкуючись щоденно українською.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови змагалися у філологічному турнірі
    "До слова рідного торкнись душею" студенти 2 курсу Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка. Три команди"ЗНОшники", "Мовознавці", " Словограй" змагалися в конкурсах: орфографічна розминка, філологічні викрутаси, антисуржик, фразеологічна скарбничка, літературна мозаїка, лінгвістичні смаколики, синтаксичний коктейль. Викладач української мови Ірина Миколаївна Нечваль цікаво проводила захід. Вітаємо переможців - групу 2А"ЗНОшників" з перемогою.