Онлайн-марафон, присвячений пам’яті Тараса Шевченка, «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

10 березня 2021 року студенти коледжу  долучилися до літературного онлайн-марафону, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка, «Єднаймо душі словом Кобзаря!».
    Дякуємо Науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти, який об'єднав у марафоні шанувальників Тарасового слова із близько 160 закладів фахової передвищої освіти з міста Києва та 24 областей України. У виступах наших студентів було представлено декламування поезій Тараса Шевченка та про Тараса Шевченка. Крім того, варто зазначити, що дівчата стали переможцями міського конкурсу читців. Щиро радіємо за успіхи наших студентів.
     Вітаємо студентів Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка Козінцеву Каріну та Гвоздак Вікторію з перемогою у конкурсі читців Шевченкового слова, що проводився Лебединською міською радою "з метою вивчення, збереження й популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, залучення молоді до читання творів сучасної української літератури лірико-патріотичного спрямування, виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів художнього читання".