День українського добровольця

Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка вітає усіх причетних до свята - День українського добровольця. Дякуємо кожному солдату, сержанту, офіцеру, добровольцю за вашу мужність і героїзм, за те, що першими стали на захист нашої держави, за вашу жертовність і готовність боронити кордони рідної землі. Саме ваш подвиг –  врятував країну.
     Особливі вітання нашим ВИПУСКНИКАМ,  які пішли першими на неоголошену війну, і які зараз там,  у перших лавах захисту незалежності Батьківщини.  Країна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
     Всі світлини взяті з офіційних сторінок наших випускників. І це лише маленька їх частка. Всіх любимо, шануємо, пам'ятаємо. Щиро дякуємо за те, що ви у нас були студентами. Дуже просимо долучитися до нашого  створеного проєкту "Випускники училища - герої АТО/ООС." Будемо раді кожній нашій зустрічі, вашій розповіді, світлині.