Традиційно - ми в поході

Свято День фізичної культури і спорту студенти Лебединського медичного училища традиційно відзначили туристичним пішим походом до села Червлене. Це було свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
     Цього року на березі річки Псел були проведені спортивні змагання, естафети, майстер-класи з надання домедичної допомоги. І, звичайно, - конкурс кашоварів. Весело, спортивно, цікаво, змістовно провели час.
     Першокурсники познайомилися з студентськими традиціями нашого училища, активно приймали участь ще в незнайомих майстер-класах, конкурсах. Поєдналися молодість, медицина, наполегливість, відповідальність, відпочинок, креатив. Устигли побігати, повеселитися, позмагатися, зварити кашу, поласувати нею і поповнити знання з надання допомоги у надзвичайних ситуаціях.
     Команда студентів четвертого курсу продемонструвала свої навички і вміння з надання екстреної медичної допомоги. Як завжди ми не тільки відпочили, а і поповнили знання, необхідні для подальшого удосконалення навчання майбутніх медиків.
     Пропагуючи здоровий спосіб життя бажаємо всім бути здоровими і позитивними як наші викладачі та студенти!