"Талант - то крапля здібостей і море праці"

Саме 21 березня у Міжнародний день поезії зібралися члени літературного гуртка "Оксамитові рядки"(керівник Любов Ларіна) - студенти Лебединського медичного училища та відомі поети Лебединщини, щоб поділитися власними творчими здобутками та возвеличити красу поетичного слова.
     Цікавими були виступи поетеси з міста Суми Насті Павленко, викладача - ветерана училища Реви Павла Давидовича, учасниці клубу «Золоте надвечір'я»  Харченко Катерини Іванівни, неперевершеного поета Удода Анатолія Васильовича, поетів-початківців - учнів шкіл: Лазненко Анастасії, Лозицької Анастасії, Алєксєєнко Анни (школа №5), Лутчин Вероніки (школа №1). Вирізнялися своїми творами і студенти училища: Маліка Ірина, Розкошна Ірина, Антіпова Вікторія, Решетник Діана, Сагайдак Римма, Маляєва Марина, Сиворакша Ксенія, Рєзніченко Валерія, Лисенчук Єлизавета.
     Справжньою родзинкою зустрічі були представлення власної портретної галереї одногрупників Валерією Нестеровою, "Симфонії пейзажу" місцевої художниці Наталії Мельникової та проект студентки групи 3фБ Яни Кубрак «Про роботу гуртка «Оксамитові рядки». Директор училища Удодік Олександр Дмитрович побажав усім учасникам зустрічі творчого запалу, не зупинятися і розвивати свої таланти.