«Обери життя!»

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше почав відзначатися  у 1988 році з ініціативи Всесвітньої  організації охорони здоров'я. З того часу відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — привернути увагу суспільства до  цієї  глобальної проблеми. Зважаючи на дане питання, в училищі, для студентів І курсу, проходив просвітницький захід: «Обери  життя!» Під час якого студентів було поінформовано про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу, розглянуто шляхи передачі та методи профілактики. Обговорювалося питання толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. Пам’ятайте, ваше життя у ваших руках. Зробіть усе можливе, щоб проблема ВІЛ/СНІДу не завадила вашому майбутньому.