«Знати - щоб жити!»

Про проблему ВІЛ/СНІДу має знати кожна людина. Щоб не стати жертвою ВІЛ потрібно бути поінформованим, як уберегтися від інфекції. Студенти нашого училища не стоять осторонь даної проблеми. Волонтери училища відвідали Лебединську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 та Лебединську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №4, де провели просвітницький захід: «Знати - щоб жити!», під час якого, учнів шкіл було поінформовано щодо питання ВІЛ/СНІДу, історії його виникнення, проявів, шляхів передачі та методів профілактики даного інфікування. По закінченню заходу було проведено вікторину під час якої з’ясувалося, що учні дуже уважно прослухали запропоновану їм інформацію. Результатом стало те, що волонтерам нашого училища вдалося привернути увагу молодого покоління до даної проблеми та переконати школярів у пріоритетності здорового способу життя.