Бал студентів - 2018

     Не змінюючи традицій, в медичному училищі імені професора М.І.Сітенка, пройшов традиційний Бал студентів. Для першокурсників він був першим студентським балом, а для випускників - останнім училищним. 
     Директор училища Олександр Дмитрович Удодік щиро привітав студентство зі святом. Ведучі  святкового дійства – заступники директора Жанна Смолова та Світлана Пухно розповідали історію виникнення свята, цікаві  події із студентського життя.
     Так як на кожному балу є особлива категорія учасників – дебютанти то і наш бал розпочався їхнім виходом. Ними були першокурсники, яких було до 80 чоловік і вони виконали Полонез. Далі пішли номінації «Навчання», «Науково-пошукова робота», «Розвиток студентського самоврядування», «Кращий волонтер», «Кращий спортсмен», «Розвиток художньої самодіяльності» і врешті-решт «Кращий студент». В кожній номінації групи представляли свої студентів та спільним голосуванням визначалися кращі з кращих. Грамоти, солодощі та подарунки  доповнювали свято. В цьому році нагороду отримали студенти ,які стали кращими в конкурсах професійної майстерності. Як і щороку  ми раділи, що наші випускники також розділяли Свято студента разом з нами. Це дійсно був справжній бал: Вальс, Полонези, Мазурки… В дружньому колі адміністрація, викладачі та студенти прийняли участь у майстер-класі по вивченню Мазурки, який провела керівник хореографічного колективу Олена Єршова.
     Наші давні друзі  - учасники хореографічного колективу «Фреш» дитячої школи мистецтв подарували нам два своїх виступи. Звичайно ж звучав Гімн училища та Гімн студентів, виступали учасники танцювального колективу «Максимум», ансамблю «Веселі ложки», вокального ансамблю «Октава».
     Друга частина свята також була запальною і веселою. Студентство дружньо танцювало на дискотеці, вітаючи переможців студентських номінацій і один одного зі святом. Впевнені, що ця училищна традиція буде радувати нас ще багато років.