35 річниця Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська катастрофа – одна із наймаштабніших трагедій людства. Напередодні 35 річниці аварії студенти та викладачі коледжу згадали ці сумні події у цифрах і датах під час години-реквієм, що відбулася онлайн.
     Зворушливою була розповідь ліквідатора чорнобильської аварії, директора коледжу О.Д. Удодіка. Олександр Дмитрович відповів на запитання студентів.
     Переглянувши документальні фільми «Правда про Чорнобиль» та «Метелики» студенти поділилися своїми враженнями, зазначили, що фільми дуже важкі емоційно, висловлювали слова вдячності героям, що врятували світ.
     Переглядаючи фото сьогоднішнього Чорнобиля, міста Прип’ять, студенти шукали відповіді: чи можна було уникнути цієї катастрофи?, що стало причиною такої масштабної аварії?, чи є альтернатива ядерній енергетиці?
     Підсумком такої дискусії стало розуміння важливості бережного відношення до навколишнього середовища, збереження багатств та природних ресурсів, а також відповідального відношення до кожної справи, особливо якщо це стосується потенційно небезпечних об’єктів.