Ось і розпочалася виробнича практика студентів 2 курсу спеціалізації Сестринська справа Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка. Вправно майбутні медсестри працювали в приймальному відділенні та палатах догляду хоспісного тв інфекційного відділень. І все це у кабінетах ситуативного моделювання в коледжі...
Днями відбувся звіт директора Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка Удодіка Олександра Дмитровича за 2020 рік. Директор закладу відзначив успіхи у діяльності коледжу за минулий календарний рік, вказав на деякі недоліки та намітив перспективи подальшого розвитку. У 2020 році значно зміцнилася матеріально-технічна база коледжу, проводилися ремонтні роботи...